Neregistrovaný uživatel

Neregistrovaný uživatel má na web stránce omezené možnosti vyhledávání. Uživatel může vyhledávat svůj nebo nejbližší autoservis a to pouze nabídky služeb daného autoservisu (například: Autolakovny, Opravy autoskel) a výčtu okresů v jednotlivých krajích.

Jak správně přidat autoservis?

V sekci „Přidat autoservis“ – zde vyplňte správně požadované údaje o autoservisu. Je nutné všechny položky vyplnit pravdivě a přesně – tímto se usnadní a zpřehlední vyhledávaní dle zadávaných kriterií a zobrazení přesné polohy autoservisu na mapě.

Autoservis bude v systému aktivní až po schválení administrátorem (max. dva dny).
Po schválení administrátorem je autoservis aktivní – přístupný pro návštěvníky.

Již mám autoservis ve vaší databázi, co dále?

Zaregistrujte se, kontaktujte nás a pošlete rovnou adresu na zápis autoservisu v naší databázi. Přiřadíme Vám práva a budete moci zápis sami spravovat a upravovat kdykoliv.  Kontaktujte nás pouze z vaší oficiální email adresy, jinak na žádost o práva na zápis nebude brán zřetel!

Naší moderátoři provedou s vámi ověřovací proces po e-mail a telefonu.

Jste majitel či provozovatel autoservisu?

Chcete-li mít na internetu ucelenou prezentaci své provozovny autoservisu – doporučujeme Vám registraci v naší databázi NejAutoservis.cz, který Vám nabízí možnost získat nové zákazníky pomocí účinné a jednoduché propagace Vaší firmy.

Zápisem vytvoříte svou internetovou stránku (vizitku, profil) o svém autoservisu/provozovně, na které uživatelé najdou popis firmy, kontaktní adresu, kontaktní a fakturační údaje, otevírací dobu. Zjistí jestli je autoservis autorizovaný nebo neautorizovaný. Uživatelé budou mít možnost prohlédnout si fotografie dílny, interaktivní mapu s vyznačeným bodem, kde přesně se nachází autoservis s GPS souřadnicemi.

Na stránce autoservisu se nachází též On-Line kontaktní formulář, pomocí kterého Vás mohou uživatelé snadno a rychle kontaktovat (přes On-Line formulář uživatel zasílá zprávy na Váš registrační e-mail).

V této sekci je rovněž formulář, který slouží pro hodnocení Vašeho autoservisu a nabízených služeb – toto také plní funkci účelné propagace. Při výběru daného autoservisu hraje největší roli právě pozitivní (kladné) hodnocení uživatelů (recenzentů). Díky pozitivním zkušenostem Vašich zákazníků Váš autoservis získá popularitu a jméno. Spokojenost jednoho zákazníka a jeho doporučení se může rovnat deseti novým zájemcům o Vaše služby.

Pro ověření zápisu kontaktujte administrátora.